twitter

Uitslagen wedstrijden in het weekend van 10 en 11 juni

Uitslagen competitie junioren C en D op 10 juni te Sittard

 

JC:

Wouter van Asten                    100 m-1438 sec., 300 m horden-1.01.77 min.

Daan van Zoggel                        100 m-14.73 sec., ver-3.64 m

Teun Nagel                                  100 m-16.32 sec., 800 m-2.41.30 min., 300 m horden-1.05.15 min.

Teun Bakens                               800 m-2.33.29 min., kogel-7.39 m

Stefan Clercx                              800 m-2.52.90 min., 300 m horden-1.06.19 min., discus-19.31 m

                                                         4x100 m-56.88 sec.

Jelle van der Vleuten              discus-18.99 m, hoog-1.20 m

Max van der Spek                    kogel-5.86 m, hoog-1.20 m, ver-3.38 m

 

JD:

Jasper de Wit                             80 m-11.37 sec., 80 m hordden-16.29 sec.

Teun van Dijk                             80 m-11.77 sec., hoog-1.20 m

Stijn Hilhorst                              1000 m -3.41.32 min.

Cas van der Spek                      1000 m-5.08.48 min., kogel-5.16 m, ver-2.88 m

Willem Hurkmans                     80 m horden-18.95sec., discus-12.75 m, ver-3.11 m

                                                         4x80 m-46.55 sec.

Jouri Strijbosch                          speer-23.96 m, discus-17.29 m

Jorn Storcken                             speer-10.65 m, kogel-4.97 m

 

MC:

Julia van Dijk                               80 m-11.16 sec., hoog-1.55 m, ver-4.64 m.

Resy van Iersel                           80 m-11.97 sec., 300 m horden-1.00.58 min.

Meike Vermeulen                     800 m-2.45.07 min., 300 m horden-55.29 sec.

Famke Hurkmans                      800 m-3.28.22 min., speer-14.26 m, kogel-6.29 m

                                                         4x80 m-46.61 sec.

Simone Pape                              speer-19.39 m, ver-3.48 m

Sophie Halleen                          kogel-6.99 m

 

Uitslagen Athletic Champs voor pupillen op 11 juni te Deurne

 

Pupillen A

Danny Boerekamp: 60 m-10.6 sec., duur-1200 m, 60 m horden-12.3 sec., slingeren-13.50 m, vortex-18.00 m, ver-2.75 m

Isa Mulder: 60 m-10.9 sec., duur-1075 m, 60 m horden-12.7 sec., slingeren-13.50 m, vortex-14.50 m, ver-3.20 m

Kulzeen Suleiman: 60 m-11.3 sec., duur-1075 m, 60 m horden-13.7 sec., slingeren-12.50 m, vortex-14.00 m, ver-2.85 m.

Lynn Thijss: 60 m-10.3 sec., duur-1475 m, 60 m horden-11.8 sec., slingeren-16.50 m, vortex-17.00 m, ver-3.40 m.

Tjisse Winkelmolen: 60 m-10.6 sec., duur-1375 m, 60 m horden-13.2 sec., slingeren-12.00 m, vortex-18.00 m, ver-3.10 m.

 

Pupillen B

Hendrik Hoeben: duur-850 m, m-bal-3.30 m, vortex-15.50 m, hoog-0.90 m, ver-2.70 m

Kevin van Gerwen: duur-825 m, m-bal-5.30 m, vortex-13.00 m, hoog-0.95m, ver-2.90 m

Kyra Hartjens: duur-625 m, m-bal-4.20m, vortex-12.50 m, hoog-0.80 m, ver-2.40m

Tim Steijvers: duur-875 m, m-bal-4.90 m, vortex-17.00 m, hoog-0.90 m, ver-2.70 m

 

Pupillen C

Nina Maas: duur-675 m, m-bal-2.90 m, vortex-8.00 m, hoog-0.75 m, ver-1.65 m.

 

Uitslagen competitie junioren B op 11 juni te Tilburg

Mette de Haas                           100 m-14.31 sec., ver-4.36 m

Meike Vermeulen                     100 m-15.12 sec., discus-16.49 m

Jette Winkelman                       400 m-1.02.73 min.

Hannah Clercx                           1500 m-5.41.43 min., speer-22.94 m

Resy van Iersel                          1500 m-6.11.83 min., kogel-7.42 m

Julia van Dijk                              100 m horden-16.60 sec., hoog-1.50 m, ver-4.49 m

Famke Hurkmans                     speer-17.07 m, discus-10.34 m, kogel-6.26 m

 

 

 

 

Sponsors

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Agenda

P4040289
Molenvencross 14 of 48
Jasperloop 200e-9289
Jasperloop 200e-9177
Pupillen  junioren C-D 66 of 156
Opening 9 of 57
Lichtinstallatie 14 of 47