twitter

Uitslag Jaspercross 5 januari 2014

Jaspercross 5 januari 2014 breekt deelnemersrecord !!!! Welke tijd u heeft gelopen ? Zie:

20140105 uitslagen Jaspercross.pdf  of kijk naar onderstaande onderstaande tekst(excuus voor de verspringen!!)

 

UITSLAGENLIJST  versie 05-01-2014 15:46                                                    

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSKC, SEN M KC - 4000
1 Koen van de Mortel     94 Lopersgroep Deurne      14:27
2 Rens van Dongen        88 Scopias                 14:48
3 Rick Hendriks          93 Lopersgroep Deurne      15:27
4 Koen van Kessel        88 Lopersgroep Deurne      15:45

5 Manfred Herzog         67 Kaarst                  16:04
6 Frans Hool             65 AVON                    16:05
7 Andreas Thurau         61 Kaarst                  16:58
8 Ton van Loon           66 Swift                   16:59
9 Ara van den Eijnde     85 GAC Gemert              17:00
10 Walter Kivits          79 Lopersgroep Deurne      17:05
11 Roel Smits             92 't Jasper Sport         17:34
12 Jurgen Hoffmann        60 Korschenbroich          18:11
13 Eric Jacobs            66 AV Weert                18:12
14 Robbin Romijnders      89 Heesch                  18:25
15 Willy Claessen         57 Lopersgroep Deurne      18:30
16 Rob van den Heuvel     68 Asten                   18:38
17 Martin Struijk         71 Eindhoven Atletiek      18:41
18 Luc van Lierop         90 't Jasper Sport         19:22
19 Jan Meeuws             59 't Jasper Sport         19:42
20 René Arts              59 Lopersgroep Deurne      19:55
21 Leon Vervugt           63 't Jasper Sport         19:58
22 Hendrik-Jan Hool       60 AVON                    20:00
23 Jeroen van de Ven      90 Geldrop Runners         20:04
24 Sepp van de Wildenberg 76 Budel                   20:08
25 Henri Koolen           63 't Jasper Sport         20:29
26 Jules Martens          54 't Jasper Sport         21:32
27 Kenny van de ven       81 Lopersgroep Deurne      21:39
28 Piet Waterschoot       43 Geldrop Runners         22:13
29 Rob de Jager           53 Lopersgroep Deurne      22:59
30 Timo Timmermann        02 Someren                 23:08
31 Koert Ackerman         65 Son en Breugel          23:13
32 A.J.P.M. Robben        64 avVN                    23:18
33 Eric Jaspers           87 't Jasper Sport         23:19
34 Eric Joosten           60 't Jasper Sport         23:25
35 Luc Sicking            66 Lopersgroep Deurne      28:36
36 Paul van de heuvel     65 't Jasper Sport         29:15
37 Johan van Noort        49 Geldrop Runners         29:42

VSEN, SEN V - 4000M
1 Iris Mathijssen        88 Eindhoven Atletiek      17:10
2 Kristel Matthijssen    92 Lopersgroep Deurne      21:04
3 Anouk Tielemans        82 Geldrop Runners         22:00
4 Marieke de Louw        82 Atletiek Leudal         22:11
5 Yvonne Jaspers         91 LOGO                    23:10
6 Maria Cranenbroek      51 't Jasper Sport         25:19
7 Kayleigh van Hoek      93 Geldrop Runners         29:41

V35, V 35 - 4000M
1 Rian van der Burgt     75 GVAC                    16:36
2 Fanny van Bree-Versant 73 GAC Gemert              18:10
3 Jozet Tomassen         71 Atletiek Leudal         19:32
4 Marjo van der Sterre   70 Loopgroep Cranendonc    20:30
5 Christina Vugs         73 Atletiek Leudal         21:33
6 Lonneke van der Spek   71 't Jasper Sport         22:37
7 Ginny Franssen         74 't Jasper Sport         22:46

V45, V 45 - 4000M
1 Rita van Nunen         60 De Keien                19:49
2 Francien Lenssen-Roefs 59 GAC Gemert              19:57
3 Anneke van de Vorst    51 avVN                    20:09
4 Henny Dekkers          58 GAC Gemert              21:02
5 Gonny Manders          62 't Jasper Sport         22:40
6 Marie-Jose Raijmakers  56 't Jasper Sport         25:02
7 Monique van de Heuvel  68 Asten                   29:14

MSEN, SEN M - 8000M
1 Mark van Kessel        89 Lopersgroep Deurne      27:45
2 Jeroen van den Biggela 76 GAC Gemert              29:01
3 John Philipsen         74 Lopersgroep Deurne      29:22
4 Werner Gentle          86 Lopersgroep Deurne      30:08
5 Martin Mom             94 Eindhoven Atletiek      30:28
6 Kenny Janssen          89 Atletiek Helden         32:24
7 Michiel Smets          79 Waalre                  32:32
8 Wesley Sleegers        84 HAC                     32:47
9 Ronald Langenhuizen    77 Roermond                32:52
10 Koen Hendrikx          71 Lierop                  34:09
11 Paul Sniekers          79 Stramproy               34:19
12 Tim Schrama            94 Helmond                 34:53
13 Nicky Waals            92 Asten                   34:56
14 Stefan van Oosterwijk  75 GAC Gemert              35:29
15 Nico Boonen            74 HAC                     35:50
16 Karel van daal         74 Venray                  36:18
17 Nick Maas              93 Lierop                  36:42
18 Chris Steuns           80 Swift                   37:36
19 Stefan Verheijen       74 Asten                   38:31
20 Twan Relou             74 Someren                 38:43
21 Tim Zeegers            81 Den Haag                39:15
22 Eddy Geboers           73 't Jasper Sport         39:44
23 Ruud Adriaans          81 Asten                   40:28
24 Sander Zeegers         84 Nijmegen                44:14
25 Radek Winiarski        75 Someren                 44:40
26 Mark van Horrik        85 Someren                 45:46
27 Wesley Vogels          84 Deurne                  46:33

VSLC, SEN V LC - 8000
1 Angélique de Vries     77 LOGO                    35:06
2 Marion Kuiten          70 LOGO                    39:25
3 Linda van den Eijnden  65 Loopgroep Cranendonc    39:51
4 Maria van Dinther      67 Lopersgroep Deurne      40:26
5 Inge Hoeijmans         63 Geldrop Runners         40:31
6 Mireille Winkelmolen   69 't Jasper Sport         40:47
7 Sarah Thomas           74 Geldrop Runners         41:19
8 Maria Leenders         65 Asten                   41:39
9 Sandra van der Heijden 85 Veldhoven               42:45
10 Magda Winiarska        80 Someren                 43:16
11 Tonny Kersten          61 Lopersgroep Deurne      43:41
12 Wilma Tax              56 Lopersgroep Deurne      43:59
13 Els koenen Teunissen   59 LOGO                    44:17
14 Friedel Bierings       60 Geldrop Runners         44:42
15 Willemien Gijsbers     57 Lopersgroep Deurne      44:43
16 Magda Doumpas          74 Someren                 46:06
17 Els de Vries           60 't Jasper Sport         47:19
18 Susan Verbeek          75 Someren                 47:51
19 Rachel Wusterman       67 Geldrop Runners         48:17
20 Rian Gerris            59 LOGO                    48:55
21 Nienke Verschure       75 LOGO                    48:55

M40, M 40 - 8000M
1 Jeroen Groesz          71 AV Weert                30:42
2 Erik Houben            70 AV Weert                32:07
3 Edwin Kok              72 HAC                     33:04
4 Noam Schipper          72 Geldrop Runners         33:21
5 Robin van Duren        69 Dutch Runners           34:20
6 Arian Adriaans         72 Cifla                   34:57
7 Sven van den Hurk      72 Lopersgroep Deurne      35:56
8 Tonny van Cauteren     71 Lopersgroep Brandevo    37:18
9 Wilfred van Heugten    70 't Jasper Sport         39:50
10 Piet Wijlaars          70 Someren                 40:14
11 Mat Wijlaars           70 Someren                 41:28
12 John Lans              72 Asten                   42:41
13 Maurice Das            72 Veldhoven               44:35
14 Manolis Geldermans     72 Vlierden                46:54

M45, M 45 - 8000M
1 Koen Joosse            67 Eindhoven Atletiek      30:40
2 Mark Jongeneelen       68 't Jasper Sport         31:35
3 Dorus Jaspers          66 GAC Gemert              32:45
4 Jos Janssen            64 Geldrop Runners         33:31
5 Frans Hool             65 AVON                    33:42
6 Frank Hooghordel       68 Loopgroep Cranendonc    34:42
7 Sam Rosen              64 Lopersgroep Deurne      34:48
8 Jack Ernest            68 LOGO                    35:10
9 Peter Serné            65 't Jasper Sport         35:32
10 Mustafa iBRAHIM        68 Geldrop Runners         35:36
11 Adrie Vlemmix          67 't Jasper Sport         35:54
12 Marcel van Berkum      66 LOGO                    36:43
13 Theo Derix             67 Someren                 38:21
14 Simon van Deelen       66 Geldrop Runners         38:36
15 Marcel Jansen          66 't Jasper Sport         38:46
16 Maurice Zwart          65 Dutch Runners           39:46
17 Hans Sonnemans         67 Asten                   40:13
18 Ruud Gielen            65 Dutch Runners           40:22
19 Bart Leijssenaar       66 't Jasper Sport         41:08
20 Johan Timmermans       67 't Jasper Sport         41:21
21 Peter Graafmans        64 Alphen Nb               41:30
22 Pieter Vlemmings       66 Heeze                   44:18

M50, M 50 - 8000M
1 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne      31:18
2 Henry Verbugt          62 Lopersgroep Deurne      33:29
3 Wim Janssen            63 Atletiek Helden         33:51
4 Bert van Bogget        62 Atletiek Leudal         34:10
5 Hans Peeters           61 Atletiek Helden         34:47
6 Rene Wijnen            63 't Jasper Sport         35:04
7 John Kocken            61 HAC                     35:30
8 Wil van Daal           62 Lopersgroep Cranendo    35:31
9 Willemjan van Goldstei 63 't Jasper Sport         36:29
10 Egon Triki             60 LOGO                    36:53
11 Wim van Deursen        60 GAC Gemert              37:34
12 Jo Vestjens            60 Atletiek Leudal         38:40
13 Thijs Verstappen       59 Atletiek Leudal         38:44
14 Ronald Simonis         63 LOGO                    39:10
15 Peter Leenders         61 Asten                   39:19
16 Richard Striekwold     59 Geldrop Runners         40:33
17 Mario Felius           59 't Jasper Sport         41:02
18 Mattie van Deursen     60 Asten                   42:16
19 Jan Adriaans           61 't Jasper Sport         42:18
20 Jan Driessen           58 Lierop                  42:19
21 Willy Hanssen          63 Someren                 42:23
22 Frits van Ottyerdijk   60 Asten                   42:24
23 Jo Bloks               59 Stiphout                44:27
24 Wim Breugelmans        60 't Jasper Sport         44:28
25 Lauran Bouwmans        59 't Jasper Sport         44:38
26 Cor van der Heijden    62 Asten                   46:01
27 Jos Meeuws             60 't Jasper Sport         46:18
28 Hans Russens           59 Schijndel               48:14

M55, M 55 - 8000M
1 Bert van Nunen         57 De Keien                31:56
2 Adriaan Dekkers        56 GAC Gemert              33:01
3 Henk Flipsen           57 AV Weert                33:35
4 Ad Meeuws              58 Someren                 36:14
5 Jos Beelen             54 Atletiek Leudal         38:00
6 Jan van der Stegen     56 Scopias                 38:24
7 Roel Dekens            55 LOGO                    38:49
8 Hennie van Deursen     57 Asten                   41:20
9 Louis Dams             58 Geldrop Runners         43:28
10 Peter Harding          55 Baarlo Lb               44:10
11 Gerard Joosten         56 't Jasper Sport         44:19
12 Geert Fuchs            57                         44:55
13 Luud Zeegers           55 't Jasper Sport         45:36
14 Henk van Hugten        59 't Jasper Sport         46:48
15 Hans Sanner            54 Geldrop Runners         48:17
16 Peter Slegers          58 't Jasper Sport         48:32

M60, M 60 - 8000M
1 Martien van de Ven     48 AV Oirschot             36:35
2 Jan vd Rijdt           52 't Jasper Sport         36:59
3 Piet Jaspers           52 't Jasper Sport         37:49
4 Frans Noijen           52 Lopersgroep Deurne      38:08
5 Jo Dat                 48 Lopersgroep Deurne      38:40
6 Peter Hendrikx         49 't Jasper Sport         40:00
7 Jo Franssen            51 Lopersgroep Deurne      40:08
8 Sjaak Kuling           53 Lopersgroep Deurne      40:32
9 Peter Adriaans         50 HAC                     40:53
10 Jan Relou              51 't Jasper Sport         41:18
11 jASPER VAN DER tOORN   45 Geldrop Runners         41:32
12 Hans Gijsbers          53 Lopersgroep Deurne      42:49
13 Ad van der Wallen      48 't Jasper Sport         43:02
14 Hans van Doorn         53 Geldrop Runners         43:27
15 Ad Pors                49 Geldrop Runners         45:24
16 Bert Mennen            39 Lopersgroep Deurne      48:46
17 Peter Koomen           44 Asten                   48:53
18 Frank de Roy           51 Geldrop Runners         50:09

JJUNA, JA - 4000M
1 Erwin Vanderplancke    95 Wandre (B) (BEL)        14:26
2 Tin Lelieveld          96 Seven Hills Running     15:05
3 Rik van der Sterren    96 Scopias                 15:08
4 Pim Lambregts          96 Swift                   16:45
5 Sjoerd Raijmakers      95 't Jasper Sport         18:36
6 Ali Ali                95 't Jasper Sport         20:08
7 Jo Blans               95 Asten                   21:38
8 Rick van Heugten       95 't Jasper Sport         22:17

MJUNA, MA - 3000M
1 Jinte Meertens         96 Lanaken (B) - ATLA      13:47
2 Lisanne Bijnen         96 HAC                     14:31
3 Marjolein Hanssen      95 't Jasper Sport         16:13
4 Leanne van Hees        95 Lopersgroep Deurne      17:23

JJUNB, JB - 4000M
1 Guus Winkelmolen       98 Swift                   15:00
2 Stan van Helmond       98 Lopersgroep Deurne      15:01
3 Wessel Raijmakers      98 't Jasper Sport         20:05
4 Alex Wijnen            98 't Jasper Sport         20:53

MJUNB, MB - 3000M
1 Sanne Rijnders         97 Lopersgroep Deurne      13:00
2 Franca Somers          98 AVV                     13:54
3 Karin Flipsen          98 AV Weert                15:22
4 Nikki van de Mortel    97 Lopersgroep Deurne      15:51
5 Susan Houben           97 AV Weert                17:52
6 Karlijn Raijmakers     97 't Jasper Sport         18:34

JJUNC, JC - 3000M
1 Imre Dielis            99 Lopersgroep Deurne      11:49
2 Daan van de Mortel     99 Lopersgroep Deurne      12:02
3 Stan ubachs            00 Swift                   12:54
4 Thom Reynders          99 Swift                   13:04
5 Laurens Handels        00 AV Weert                13:06
6 Stan Arts              99 Lopersgroep Deurne      13:19
7 Stef van Berlo         99 HAC                     13:29
8 Bodhi van Selow        00 Lopersgroep Deurne      13:39
9 Floran Thijs           99 HAC                     14:14
10 Tijn Vaessen           00 AV Weert                14:23
11 Jeroen van Lierop      99 HAC                     14:24
12 Daan Verbakel          00 HAC                     14:29
13 Niels Hendriks         00 Scopias                 14:53
14 Wesley Rijkers         99 Lopersgroep Deurne      14:53
15 Thomas van Vlerken     00 HAC                     14:55
16 Nick Wanten            99 Swift                   14:57
17 Nick Honings           99 Lopersgroep Deurne      14:58
18 Niels Vlemmix          00 't Jasper Sport         15:12
19 Sam Smit               00 HAC                     15:17
20 Sam van Aerle          00 HAC                     15:23
21 Loek Shlicksupp        00 Swift                   17:50
22 Daan Moons             00 AV Weert                19:31

MJUNC, MC - 2000M
1 Fleur Kuijpers         99 Seven Hills Running      8:46
2 Amber Olde             99 Seven Hills Running      8:54
3 Hannah Clercx          00 't Jasper Sport          9:19
4 Elke van Rooij         99 Atletiek Leudal          9:56
5 Anouk Schrijnemaekers  00 AV Weert                10:00
6 Hannah Canen           00 Atletiek Leudal         10:16
7 Jitte Goossens         00 ATV Venray              10:18
8 Sigrid van Gemert      00 AV Weert                10:29
9 Emma Ruiter            99 ATV Venray              10:50

JJUND, JD - 2000M
1 Pepijn Bartels         01 Seven Hills Running      8:01
2 Michael Woldemesekel   01 ATV Venray               8:06
3 Sam Horn               01 Scopias                  8:33
4 Siem Winkelmolen       01 Swift                    8:43
5 Kep Schouenberg        02 Scopias                  8:59
6 Finn van Hees          02 HAC                      9:03
7 Martijn Jansen         01 Scopias                  9:08
8 Rik Hanssen            01 AV Weert                 9:14
9 Thijs van Lith         02 HAC                      9:18
10 Tom Honings            02 Lopersgroep Deurne       9:26
11 Maarten Clercx         01 't Jasper Sport          9:29
12 Laurens Buma           02 HAC                      9:37
13 Olivier Gijbels        02 Scopias                  9:52
14 Robbert Handels        02 AV Weert                 9:54
15 Jesper Gloudemans      02 Lopersgroep Deurne       9:56
16 ? ?                       ?                       10:13
17 Pim Hendriks           01 Scopias                 10:15
18 Sander van den Beucken 01 Scopias                 10:18
19 Jasper Meulen          01 AV Weert                10:20
20 Davy Schoeber          01 HAC                     10:22
21 Sjoerd Waterschoot     01 HAC                     10:28
22 Timo Thomas            02 Scopias                 10:33
23 Thijs Steinmann        02 ATV Venray              10:34
24 Willem Teunissen       01 AV Weert                10:35
25 Koen van den Boomen    02 't Jasper Sport         10:37
26 Maarten Debeij         02 't Jasper Sport         10:48
27 Jordy Dols             02 Unitas                  10:53
28 Wiek Keiren            02 Scopias                 11:00
29 Noah Schiering         02 AV Weert                11:13
30 Mylan Niessen          02 AV Weert                11:19
31 Gijs van Heugten       01 't Jasper Sport         11:21
32 Teun Bakens            02 't Jasper Sport         11:23
33 Daan van Zoggel        02 't Jasper Sport         11:47

MJUND, MD - 1600M
1 Vera Sneijders         01 HAC                      7:23
2 Vera Vullings          01 ATV Venray               7:33
3 Jette Winkelman        01 't Jasper Sport          7:34
4 Anna Berkers           01 Lopersgroep Deurne       7:44
5 Fenne Janssen          01 ATV Venray               7:45
6 Channelyn Ambrosiussen 01 HAC                      7:56
7 Ethyl de Cock          01 AV Toekomst (B) (BEL     7:59
8 Sarah Buist            01 AV Weert                 8:06
9 Tessa Smits            01 AV Weert                 8:11
10 Isa Nadi               02 Lopersgroep Deurne       8:18
11 Madelief Vaessen       02 AV Weert                 8:20
12 Chloé van Selow        01 Lopersgroep Deurne       8:21
13 Anouk Terheijden       02 HAC                      8:32
14 Kirsten Maes           02 Unitas                   8:33
15 Vera Versteegen        02 ATV Venray               8:34
16 Tara Goossens          02 ATV Venray               8:45
17 Judith Verscheijden    01 AV Weert                 8:57
18 Manon van Rooij        02 Atletiek Leudal          9:11
19 Janna Doumpas          01 't Jasper Sport          9:12
20 Mette de Haas          01 't Jasper Sport          9:14
21 Jeske van de Ligt      02 GAC Gemert               9:18
22 Yente Dielis           01 Lopersgroep Deurne       9:45
23 Carmen Gielen          02 Swift                    9:48
24 Laura van Loon         01 AV Weert                 9:59
25 Meike Vermeulen        02 't Jasper Sport         10:00
26 Simone Pape            02 't Jasper Sport         10:36
27 Famke Hurkmans         02 't Jasper Sport         10:47
28 Elise van der Eerden   01 AV Weert                11:42

JPUPA, JPA - 1200M
1 Guus Winkelman         03 't Jasper Sport          5:54
2 Thijmen Poels          03 ATV Venray               6:05
3 Jarno Janssen          04 AV Weert                 6:08
4 Milan Laveaux          03 Atletiek Leudal          6:16
5 Carlo Schoonen         03 HAC                      6:16
6 Tijn Pouwels           03 ATV Venray               6:23
7 Jasper Verberne        03 Marvel                   6:30
8 Tijn Meeuwissen        04 AV Weert                 6:38
9 Teun Nagel             03 't Jasper Sport          6:43
10 Jaap Rutten            03 ATV Venray               6:47
11 Luuk van Lierop        03 HAC                      6:50
12 Nick Ubachs            03 Swift                    6:51
13 Riks Pollen            04 Scopias                  6:53
14 Micha Kooistra         04 Tilburg Road Runners     6:54
15 Stan Vlemmix           03 't Jasper Sport          6:56
16 Luc Stappers           03 HAC                      6:59
17 Loek Peute             03 Atletiek Helden          7:01
18 Rens Jacobs            03 AV Weert                 7:03
19 Mohammed Mekran        03 ATV Venray               7:04
20 Rick Faassen           04 Scopias                  7:05
21 Frans Janssen          04 't Jasper Sport          7:06
22 Thijs van den Heuvel   03 Lopersgroep Deurne       7:08
23 Stefan Clercx          03 't Jasper Sport          7:12
24 Mik van der Hulst      04 AV Weert                 7:13
25 Willem Winkelmolen     03 't Jasper Sport          7:29
26 Jordy Soer             04 AV Weert                 7:31
27 Roel van Engeland      04 HAC                      7:36
28 Luke Smit              04 HAC                      7:44
29 Willem Hurkmans        04 't Jasper Sport          7:45
30 Dennis Jager           04 HAC                      7:46
31 Maxym Niessen          04 AV Weert                 7:49
32 Joep van Schaik        03 ATV Venray               7:53
33 Siem Kellenaars        03 HAC                      7:57
34 Oscar Winiarski        04 't Jasper Sport          8:22
35 Joaquin Isselt         03 HAC                      8:39
36 Harm van den Berkmorte 04 Lopersgroep Deurne       8:53
37 Cas van der Spek       04 't Jasper Sport          9:04
38 Jasper van Oudheusden  03 HAC                      9:18
39 Joris Mertz            04 Lopersgroep Deurne       9:21
40 Bart van den Berkmorte 04 Lopersgroep Deurne       9:43

MPUPA, MPA - 1200M
1 Betlehem Woldemesekel  03 ATV Venray               6:08
2 Bo Spoor               04 HAC                      6:11
3 Pouke van Dijk         03 Lopersgroep Deurne       6:22
4 Jill Wanten            03 Swift                    6:32
5 Lina Vercoulen         04 Scopias                  6:40
6 Silke Daamen           03 HAC                      6:49
7 Maike van Hees         04 HAC                      6:54
8 Sam Rovers             03 HAC                      7:00
9 Demi de Vries          04 HAC                      7:00
10 Marit Joris            04 Atletiek Leudal          7:04
11 Lara Willems           03 HAC                      7:04
12 Jane Wanten            03 Beesel                   7:11
13 Minke Manders          04 Lopersgroep Deurne       7:14
14 Eva Mooren             04 HAC                      7:23
15 Lisa Roumen            04 Atletiek Leudal          7:23
16 Alice Leijssen         03 ATV Venray               7:24
17 Kiara van Haandel      03 Lopersgroep Deurne       7:25
18 Camilla van Dinther    04 Lopersgroep Deurne       7:28
19 Xenia Raptis           04 Scopias                  7:32
20 Eva Verhoeven          04 ATV Venray               7:36
21 Aafke Bens             04 Swift                    7:46
22 Laura Zelen            03 Atletiek Leudal          7:48
23 Nienke Gloudemans      04 Lopersgroep Deurne       7:58
24 Quinty Heijnen         04 AV Weert                 8:08

JPUPB, JPB - 1200M
1 Finn Fransen           05 't Jasper Sport          6:33
2 Jeroen van Lith        05 HAC                      6:38
3 Gijs Buist             05 AV Weert                 6:40
4 Gijs van de Ven        05 GAC Gemert               6:44
5 John Linders           05 Lopersgroep Deurne       6:57
6 Joep ten Houten        05 HAC                      6:59
7 Dinand Weerts          05 HAC                      7:01
8 Thijmen Martens        05 HAC                      7:02
9 Ralf Steinmetz         05 AV Weert                 7:03
10 Arno Raymakers         05 HAC                      7:04
11 Timo Klomp             05 HAC                      7:14
12 Gideon Blaha           05 Scopias                  7:15
13 Tjeerd Buist           05 AV Weert                 7:38
14 Mink Berkers           05 't Jasper Sport          7:42
15 Remco Linders          05 Lopersgroep Deurne       7:54
16 Jesse van Roy          05 Atletiek Leudal          8:04
17 Kevin Terheijden       05 HAC                      8:06
18 Wout Kunnen            05 AV Weert                 8:07
19 Lars Vermazeren        05 Lopersgroep Deurne       8:10
20 Jur Heusschen          05 GAC Gemert               8:16
21 Alain Isselt           05 HAC                      8:19
22 Lars Leijssen          05 ATV Venray               8:33
23 Cas van den Wittenboer 05 HAC                      8:55

MPUPB, MPB - 1200M
1 Guus van Riel          05 Atletiek Helden          6:35
2 Kiki Kooijman          05 AV Weert                 7:15
3 Lynn Behnke            05 Scopias                  7:19
4 Eva van der Putten     05 HAC                      7:21
5 Robin Nadi             05 Lopersgroep Deurne       7:52
6 Alies van Oosterwijk   05 GAC Gemert               7:54
7 Lobke Pollen           05 Scopias                  8:21
8 Valerie Chu            05 AV Weert                 8:22
9 Elise Gijbels          01 Scopias                  8:23
10 Emma van Spijk         05 Scopias                  8:35
11 Jikke van Dijk         05 Lopersgroep Deurne       8:47
12 Kim van Dinteren       05 GAC Gemert               9:03

JPUPC, JPC - 1000M
1 Huug van de Vinne      06 Scopias                  5:30
2 Lasse Reijnen          06 HAC                      5:41
3 Ramses ten Houten      06 HAC                      5:45
4 Lukas van der Vorst    06 HAC                      6:02
5 Bam van der Hulst      06 AV Weert                 6:03
6 Kick van Vliet         06 HAC                      6:23
7 Sven van Dalen         06 ATV Venray               6:25
8 Ivo van Otterdijk      06 HAC                      6:26
9 Timo Dols              06 Unitas                   6:31
10 Youri van Oudheusden   06 HAC                      9:08

MPUPC, MPC - 1000M
1 Amy Verkampen          06 GAC Gemert               5:48
2 Diede van Schaik       06 ATV Venray               6:17
3 Jaimy Hebben           06 Atletiek Leudal          6:28
4 Sanne van den Ham      06 Scopias                  6:42
5 Claire van den Hurk    06 HAC                      7:09
6 Elke Bens              06 Swift                    7:14
7 Imke Lathouwers        06 HAC                      8:09
8 Jorja Kremers          06 HAC                      8:29

JPUPM, JPC M - 1000M
1 Bas Verheijen          07 AV Weert                 5:49
2 Dylan Hameetman        07 HAC                      6:08
3 Channing Wiedemeijer   07 ATV Venray               6:16
4 Raf Vaessen            07 AV Weert                 6:29

MPUPM, MPC M - 1000M
1 Mahalet Woldemesekel   07                          6:01
2 Kimberly de Cock       07 AV Toekomst (B) (BEL     6:22
3 Donna Verhoeven        07                          7:01
4 Iza van Dinteren       07 GAC Gemert               7:20

Sponsors

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Agenda

Jasperloop 200e-9177
Molenvencross 14 of 48
Lichtinstallatie 14 of 47
Jasperloop 200e-9289
Pupillen  junioren C-D 66 of 156
Opening 9 of 57
P4040289